Şile Apple Servisi

Elektronik dünyasında çok sayıda yerli ve yabancı marka bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Apple markasıdır. Hemen her markada olduğu gibi bu markanın ürünlerinde de dönem dönem muhtelif sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu da Şile kentinde yaşayanlar için Şile Apple servisi olarak insanların bizimle iletişime geçmesini gerektirebiliyor. Biz de bu alanda eksiksiz hizmet veriyoruz.

Apple Markalı Ürünlerin Farkı

1976 yılında kurulduğu günden bugüne değin alanında ilklere imza atarak domino etkisi yaratarak yoluna devam ediyor. Elektronik dünyasının tartışmasız Amerika Birleşik Devletleri kökenli en büyük şirketidir. Markanın iPhone, Mac, iPad başlıkları altında çok özel cep telefonları, bilgisayarlar ve tabletleri bulunur. Hem tasarım hem yazılım olarak özel elektronik ürünlerdir.

Firmamızın Çalışma Şekli Hakkında 

Şile Apple servisi  olarak mutlak müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Buna istinaden de sizlerden Apple markalı ürünlerin sorunlarına dair herhangi bir şikayet geldiği zaman alanında uzman ve deneyimli kadromuz tarafından ilgili teknik araştırma yapılır ve sonrasında yapılacak olan işlem belirlendikten sonra siz değerli müşterilerimize bildirilerek  tamir, onarım, parça değişimi gibi işlemler kesintisiz bir biçimde gerçekleştirilir.  Değiştirilen parçalar orijinal olan parçalardır. Garantili şekilde değişim gerçekleştirilir. Firmamız alanında gerekli olan belgelere sahip olan bir firma olarak uluslararası normlarda hizmet verir.

Cep telefonlarında ekran değişimi, format atımı ya da diğer değişmesi gereken parça var ise onların değişimi yapılır. Bunun gibi benzer şeyler her türlü bilgisayar ve tabletler için de yapılır. Firmamız tüm Şile bölgesinde hizmet verir.

Firmamızın Fiyatları Hakkında 

Son olarak Şile Apple servisi olarak firmamızın fiyatları hakkında bilgi vermek gerekir ise piyasa araştırma yaptığınızda fiyatlarımız son derece uygundur. Cep telefonları için bilgisayarlar için ve diğer ürünler için standart bir servis ücretimiz vardır. Bunun dışında eğer parça değişimi yapılır ise bunun için de ekstra olarak bir ücretlendirme yapılır ve faturaya yansıtılır. Ödeme noktasında ise peşin ödeme, kredi kartı ile ödeme gibi değişik ödeme seçenekleri vardır. Müşterilerimiz bunlar içinden kendilerine en uygun olanı seçerek ödeme yapabilirler.